Anders Askov Åkerlund


Anleggsgartner
Mob: 91 14 36 57
E-mail:

Arne Aas


Prosjektleder, faglig leder
Mob: 95918188
E-mail: arne@uteanlegg.no
Medeier, anleggsgartnermester.

Erlend Høyem


Daglig leder
Mob: 90071798
E-mail: erlend@uteanlegg.no
Medeier og anleggsgartnermester.

Ferdinand Knudsen


Anleggsgartner
Mob: 93 65 93 10
E-mail: ferdinand@uteanlegg.no

Finn Magnus Espedal


Anleggsleder, maskinfører
Mob: 90 55 91 06
E-mail: finnmagnus@uteanlegg.no

Flavia Pop


Regnskapsfører
Mob:
E-mail:

Fredrik Korsmoe


Anleggsgartner
Mob: 99 55 19 13
E-mail:

Grzegorz Markowski


Maskinfører
Mob: 96 87 07 90
E-mail:

Henrik Andersen


Anleggsgartnerarbeider
Mob: 41920072
E-mail: henrik@uteanlegg.no

Hilde Sørhagen


Anleggsleder
Mob: 95223659
E-mail: hilde@uteanlegg.no
Medeier og anleggsgartnermester.

Hilde Haugen


Kontormedarbeider

Ingrid Victoria Halvorsen


Anleggsgartner
Mob: 90935339
E-mail: ingrid@uteanlegg.no
Ute i fødselspermisjon

Bestod fagprøven med MEGET bestått sensommeren 2013.

Jan Thormodsen


Lastebilsjåfør
Mob: 91 12 29 27
E-mail:

Janusz Tyczkowski


Allsidig, murer, flislegger
Mob: 96823137
E-mail:

Jørgen Wahl Sunde


Anleggsgartner
Mob:
E-mail:

Kåre Grumstad


Alt mulig mann
Mob: 48 16 14 14
E-mail:

Lasse Fæste Johannessen


Anleggsgartnerlærling
Mob: 41 76 08 73
E-mail: lasse@uteanlegg.no

Maren Helgerud


Sesongarbeider
Mob: 97 72 53 55
E-mail:

Martin Lillejordet


Anleggsgartner
Mob: 95106703
E-mail:
Bestod fagprøven i september 2014.

Mathias Aas


Anleggsgartnerlærling
Mob: 90 14 90 03
E-mail:

Morten Sløbraaten


Mekaniker, maskinfører
Mob: 90949052
E-mail: morten@uteanlegg.no

Nadia Sabir


Sesongarbeider
Mob: 41 23 98 69
E-mail:

Norvald Midtrød


Anleggsgartner
Mob: 41 66 76 91
E-mail: norvald@uteanlegg.no
Sjåfør på DAF krokbil.

Piotr Tadeusz Szczesny


Allsidig, murer, flislegger
Mob: 96833385
E-mail:

Ragnhild T. Gray


HMS/KS-leder
Mob: 47324042
E-mail: ragnhild@uteanlegg.no

Runar Lyseng


Anleggsgartner
Mob: 91 87 84 84
E-mail:
Tok fagprøve høsten 2016 og utførte oppgaven til MEGET GODT BESTÅTT:-)

Sten Karlsen


Forskalingssnekker
Mob: 47 90 70 43
E-mail: sten@uteanlegg.no

Therese Hagland


Anleggsleder
Mob: 98 83 12 56
E-mail: therese@uteanlegg.no
Therese har en mastergrad i Plantevitenskap - Grøntmiljø fra NMBU.

Tomas Lindqvist


Anleggsleder
Mob: 97565602
E-mail: tomas@uteanlegg.no

Zbigniew Kononczuk


Allsidig, murer, flislegger
Mob: 40596505
E-mail: zbigniew@uteanlegg.no